arrow.jpg

Ukázka extrémní erekce! Po Clavinu do jedné

Recenze na Clavin

Zajímá mě, jak Clavin funguje
Ptáte se, jak Clavin účinkuje a jak dlouho účinek Clavin trvá?
Otázky o účincích clavinu jsou přesně takové, které zajímají nejvíc uživatelů afrodiziak. Nejlepším zdrojem informací jsou a budou recenze o Clavinu. Na Clavin existují, a to je na tomto afrodiziaku zajímavé, dva typy názoů. Názor první je ten, který Clavin klasifikuje jako placebo. Hned za ním názor, který vidí jasné účinky účinných látek v Clavinu obsažených. Uživatelské recenze a odborné rady poskytují dostatek názorů na Clavin, aby si člověk dokázal vytvořit svůj.

Napište uživatelské recenze


a pokuste se získat pozornost pro svůj Web o Clavinu. Nejlepší recenze o Clavinu budou veřejněny v magínu.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8534"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
smiley
koupil sem si a po uziti několikati tobolek stále nic,nefunguje
Clavin mám už párkrát vyzkoušený, celkem jsme si tím oživili sex, dýl vydržím a erekci mám pevnější, takže z toho oba s manželkou máme lepší zážiek a víc si sex užíváme..
Díky Clavinu můžu klidně 3x za noc a vydržím se milovat dýl což předtím nešlo, třikrát dovnitř třikrát ven a bylo po sexu..
Ahojte, nevím jak ostatním, ale mě Clavin pomohl vyřešit problém s výdrží. Vždycky jsem byl spíš takový, který udělal šup sem šup tam a bylo po sexu. Teď když si vezmu Clavin, tak vydržím mnohem dýl, partnerka se stihne udělat a oba z sexu máme lepší zážitek. Doporučuju vyzkoušet, kdo má stejný problém jaký jsem měl já..smiley
Já jsem s Clavinem spokojenej. Jsem už přeci jenom starší, takže mám občas problémy... díky Clavinu se mi postaví a vydrží hlavně, nestane se, že by uprostřed milování "upadl" a nechtěl spolupracovat. I manželka je spokojenější, protože dýl vydržím.. Jestli váš přítel ilčo měl nějaké problémy tak je možné, že tam je nějaká látka která mu nesedla..
tak přitel si poprvé vzal clavin a nic moc se nedělo,jen spiš vedlejší učinky,brnění v přirození a špatně se mu dychalo a strašně ho začala třeštit hlava,je to možné,mate s tim někdo zkušenost,díkysmiley
nefunguje. je to vyhazování velkých peněz.
Souhlasím. U mě vždy fungoval a nikdy mě nenechal ve štichu.
Tak já jsem to teda zkusil a musím říct že 100%ní spokojenost.smiley
15.02.2015 18:54:42
test01
1
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

Ptáme se mužů


Na co je Clavin nejlepší?

Na erekci (16 | 31%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one